Správný outfit OneRedox pro každou příležitost

 Každý říká, že „oblečení dělá člověka“. Říkáme, že čím více se muž obléká, tím lépe. Výrazné vzory nebo ležérní vzhled s kapucí a džíny. Skvělé sportovní soupravy,tepláky nebo sportovní tričkaJednoduše osvěžte vzhled pomocí ležérní obuvi a doplňků. Nejdůležitější je, abyste se cítili pohodlně s tím, co máte na sobě, a aby to ladilo s vaším stylem. Rozhodněte se!

Vyberte variantu:
1  
Pánské sportovní tepláky ONEREDOX 3629 Marine Royal | L, XL
Varianty
L, XL
Cena s DPH od450,-
Pánské sportovní tepláky ONEREDOX 601 Royal Yachting | XL, 2XL
Varianty
XL, 2XL
Cena s DPH od450,-
OneRedox Pánské tričko s krátkým  rukávem Monte Carlo 3459 | L
Cena s DPH od320,-
sleva18 %
Původní cena390,-
OneRedox pánská sportovní souprava 1082  | 2XL
Cena s DPH od895,-
sleva25 %
Původní cena1 200,-
Pánské sportovní tepláky ONEREDOX 3628 Marine Royal | L, XL, 2XL
Varianty
L, XL, 2XL
Cena s DPH od450,-
1  

Aktuální trendy v pánské módě 

 Módní trendy přicházejí a odcházejí a stále se vracejí. Trendy jsou jako cyklus a vracejí se v určitých intervalech. Některé trendy trvají déle než jiné, což znamená, že některé trendy přetrvávají několik let. Trvalý trend sportovního oblečení přetrvává.Sportovní kalhoty na běhání, tréninkové kalhoty a tepláky na běhání se vracejí. V pánské módě hrají barvy vždy důležitou roli. Pastelové tóny jsou a zůstávají extrémně běžné. K dispozici je také barva khaki. Kromě vínové a antracitové (ve světlé a tmavé variantě).

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace